חג הקניות

חודש נובמבר ידוע כחגיגת קניות וכבר בכל מקום ואתר תוכלו למצוא אינספור מבצעים. חג הרווקים הסיני, חג הקניות הישראלי או בלאק פריידי זו ההזדמנות שלכם לקנות הרבה ובזול. ישראלים רבים מכינים רשימת קניות לחודש זה.
יום הרווקים הסיני שיתקיים ביום ראשון הוא יריית הפתיחה לחודשיים של חגיגות. תוכלו להזמין מהאתר עלי אקספרס כל מה שתרצו ולחכות למשלוח. בתקופה זו  צופים עליה של 10% בהזמנות מחבילות מחו"ל.
מה כדאי לקנות?
הכול, אלי אקספרס מציע הכל , החל מתליון לשרשרת, קפוצ'ונים מדליקים, נעלים, מעילים , שעוניים ועד שואב אבק. למעשה כדי לקנות כל שתחפצו אם מדובר במצלמה לרכב, שואב אבק או תחפושת לחג פורים. אם מה שרכשתם הוא פחות מ- 75דולר תיהנו מפטור ממס. תוכלו לרכוש עגלה לתינוק.
חג הקניות הישראלי
גם פה בארץ הבינו את החוכמה ותוכלו ליהנות משלל הנחות של מבצעים מטורפים ברשת. תוכלו ליהנות ממגטון מוצרים של אתר גרופון מגוון של רהוט לבית, מוצרי חשמל , כלי מטבח, טקסטיל ועוד.
אפילו תוכלו למצוא עכשיו מגוון דילים משתלמים לטיול חורף
אמזון ואייבי
הגדולים בתחום הם אמזון ו אייבי המציעים חודש של מבצעים, בתחום היופי והבריאות , אלקטרוניקה ועוד. אם פעם אנשים היו מחכים לבלאק פריידי בפתח החנות כיום הם מחכים בבית במקלדת והם קונים הכל. מכשיר חשמל, שעונים חכמים, מתנות לקריסמס ועוד אינספור של מוצרים.
חודש הקניות