מצלמות אבטחה

מצלמת IP נסתרת בנורת לד

מצלמת IP אלחוטית נסתרת הניתנת לשליטה מרחוק מהסמארטפון ומהמחשב

מצלמת IP אלחוטית ממונעת

חיישן תנועה מובנה: המצלמה עוקבת אחרי הדמות באופן אוטומטי ושולחת התראה לטלפון הנייד בעלת תנועה של 360 מעלות חיבור לכרטיס זכרון MSD עד 64GB בעלת צילום וידאו וקול באיכות גבוהה ברזולוציה HD 1080P 1024X768

מערכת אבטחה דיגיטלית אלחוטית

מערכת אבטחה דיגיטלית הכוללת 4 מצלמות אלחוטיות, מסך מובנה ודיסק קשיח בנפח 500 גיגה

עינית אלחוטית לדלת הכניסה

עינית אלחוטית לדלת עם מצלמה לצפייה גם בחושך מוחלט מהסמארטפון והמחשב

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Blurams

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Blurams מצלמת ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה עד 7 מטר, אודיו דו כיווני, מצב עקיבה והתראות על תנועות.

מצלמת באיכות HD ועמידה במים בתקן IP65

מצלמת באיכות HD ועמידה במים בתקן IP65 עם שליטה קלה דרך אפליקציה ותמיכה במצלמת אבטחה אלחוטית ואיכותית מבית NETGEARרשת דור רביעי LTE

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Blurams מצלמת ברזולוציית Full HD

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Blurams מצלמת ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה עד 7 מטר, אודיו דו כיווני והתראות על תנועות

מצלמת אבטחה סיבוב והטייה Blurams Outdoor Pro WiFi HD - צבע...

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Blurams מצלמת ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה עד 15 מטר, אודיו דו כיווני והתראות על תנועות

מצלמת אבטחה סיבוב והטייה Blurams Dome Pro WiFi HD - צבע...

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Blurams מצלמת ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה עד 7 מטר, אודיו דו כיווני, מצב עקיבה והתראות על תנועות

מצלמת אבטחה Anker Eufy 2K AI Indoor - צבע לבן

מצלמת אבטחה מבית Anker עם מנוע דואלי בעל יכולת תנועה סיבובית 360°, אפליקציה ייעודית, התראות זיהוי לפרטים ורכישה:

מצלמת אבטחה אלחוטית Ezviz C6TC Internet PT Camera

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Ezviz, מצלמת ב-360 מעלות ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה, שמע דו כיווני ופונקציית מעקב חכמה.

מצלמת אבטחה סיבוב והטייה TP-Link Tapo HD C200 - צבע לבן...

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית TP-Link מצלמת ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה עד 10 מטר, אודיו דו כיווני והתראות על תנועותד

מצלמת אבטחה אלחוטית Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 2K Pro...

מצלמת אבטחה אלחוטית מבית Xiaomi ברזולוציית 2K לצילום חד, ברור ומלא פרטים באמצעות חיישן מתקדם, שליטה והפעלה מלאה באמצעות יישומון Mi Home, כוללת ערכה להתקנה הפוכה על התקרה והצפנת נתונים ורמת אבטחה גבוהה.

מצלמת אבטחה אלחוטית TP-Link Home Security Tapo C100 V1 - צבע...

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית TP-Link מצלמת ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה עד 10 מטר, אודיו דו כיווני והתראות על תנועות.

מצלמת אבטחה אלחוטית Ezviz C6N Pan & Tilt Internet PT Camera

מצלמת אבטחה אלחוטית מתנייעת PT דגם C6N מבית EZVIZ. ברזולוציה Full HD 2MP וצפייה של 360°

מצלמת אבטחה אלחוטית עם בסיס מגנטי Xiaomi Mi Home 1080p -...

מצלמת אבטחה אלחוטית מבית Xiaomi ברזולוציית 1080P עם זווית צפייה רחבה, עמידות למים ואבק IP65, בסיס מגנטי להתקנה קלה וזיהוי תנועה AI מתקדם לצמצום התראות שווא.

מצלמת אבטחה אלחוטית חכמה Ezviz C3A Wire Free Smart WiFi Camera...

מצלמת אבטחה C3A מבית EZVIZ. סוללה נטענת, ללא כבלים, גלאי תנועה אינפרה אדום פסיבי, כולל חריץ לכרטיס Micro SD, תקן IP65 נגד אבק ומים ושימוש באפליקצייה.

מצלמת אינטרנט ואבטחה VHD V71H HDMI + IP

מצלמת אינטרנט ו-IP איכותית ומתקדמת במיוחד מבית VHD, עם כוונן PTZ, ממשקי HDMI + IP, רשת RJ45, 10/100M, RS232, ו-Line In, וידאו באיכות FHD 1080p, זום אופטי 12X, זווית צפייה רחבה 72⁰, עד 255 מצבי צילום מוגדרים מראש, מיקרופון מובנה, שלט רחוק ואפשרות תלייה על הקיר/ על הטלוויזיה.

מצלמת אבטחה חכמה אלחוטית חיצונית Ezviz C3N

מצלמת אבטחה C3Nמבית EZVIZ כוללת שלושה מצבי ראיית לילה לצילום בשילוב עם יכולות AI לזיהוי אנשים. מספקת ניטור לילה חד והתראות מדויקות. בנויה לעמידות 24/7 עם תקן IP67.

מצלמת אבטחה Xiaomi Mi Home 360° 1080p - צבע לבן -.

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Xiaomi, מצלמת ב-360 מעלות ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה, שמע דו כיווני ופונקציית זיהוי חכם

מצלמת אבטחה אלחוטית עם בסיס מגנטי

מצלמת אבטחה מבית Hipcam, מצלמת ה- Pro Indoor היא המצלמה היחידה בעולם שמאפשרת שיחת וידאו והאודיו דו כיווני, Hipcam pro Indoor תהיה מרכז העניינים בביתכם ותשמש כעיניים והאוזניים שלכם כאשר אתם מחוץ לבית!

מצלמת אבטחה חיצונית Hipcam Outdoor Pro

מצלמת אבטחה מבית Hipcam, מצלמת ה- Pro Outdoor Hipcam היא המצלמה היחידה בעולם שמאפשרת שיחת וידאו והאודיו דו כיווני, Hipcam pro Outdoor תהיה מרכז העניינים בביתכם ותשמש כעיניים והאוזניים שלכם כאשר אתם מחוץ לבית! עומדת בתקן IP66

מצלמת אבטחה אלחוטית Smartr 2MP 1080p Home Smart WiFi

מצלמת אבטחה אלחוטית מבית Smartr, אפשרויות כוונון PTZ באמצעות אפליקציה, כוללת הצפנה מלאה לשמירה פרטיות, אידיאלית לשמירה על תינוקות.

צלמת אבטחה אלחוטית Ezviz C6C Internet PT Camera

מצלמת אבטחה אלחוטית וחכמה מבית Ezviz, מצלמת ב-360 מעלות ברזולוציית Full HD עם ראיית לילה, שמע דו כיווני ופונקציית מעקב חכמה.

מצלמת אבטחה IP אלחוטית

תיאור העסקה מצלמת IP אלחוטית נסתרת פנורמית 360 מעלות HD 720P - אפשרות הקלטה עד חודש ימים על כרטיס זיכרון והתקנה מהירה ללא חיבור לכבלים התקנה מהירה ללא חיבור לכבלים חיבור לכרטיס זכרון MSD עד 64GB בעלת צילום וידאו קול באיכות גבוהה ברזולוציה HD 720P 1024X768

מצלמת אבטחה ממוגנת אלחוטית

מצלמת אבטחה IP ממוגנת עם תאורת אינפרא אדום וחיבור אלחוטי המאפשר שליטה מהסמארטפון,

מצלמת וידאו זעירה

מצלמת וידאו בגודל 2 ס"מ המקליטה ברזולוציית Full HD1080,

מצלמת עינית דיגיטלית לדלת הכניסה

מצלמת עינית אלחוטית עם צג בגודל "4.5, חיישן תנועה, תאורת אינפרא אדום ואופציה לצפייה מהסמאטרפון

מצלמת אבטחה עם התראות לנייד

מצלמת IP לצפייה במתרחש בבית או בעסק מכל מקום דרך הסמארטפון, עם שליחת התראה בעת זיהוי תנועה

מצלמת IP נסתרת ברובוט

מצלמת IP אלחוטית הניתנת לשליטה מרחוק מהסמארטפון

פעמון דלת חכם עם מצלמה וחיבור WiFi

פעמון דלת חכם עם מצלמה 'סירקט סיטי' הפועל באמצעות WiFi

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הן הביטחון שלנו. המצלמות מאפשרות לנו לעקוב אחר המתרחש בעסק או בבית. מצלמות אבטחה הופכות להיות פופולאריות בעסקים רבים ובבתים בשל היכולת להרתיע ולעקוב אחר המתרחש גם שאנו לא נמצאים במקום.  כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מצלמות במעגל סגור: מצלמות אינפרא אדומה, מצלמות כיפה, מצלמות נסתרות, מצלמות דמה ועוד. בחירת המצלמה יש לעשות בהתאם לצרכים שלנו.

מצלמות במעגל סגור מבוססות על מכשיר הקלטה NVR (Network Video Recorder). מערכת NVE פועלת ללא צורך במחשב. המערכת מקליטה את המתרחש על דיסק קשיח למשך חודש או יותר בהתאם לנפח של הדיסק.

התקנת מצלמות אבטחה

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מצלמות סגורות בעלות איכויות שונות. מצלמות המאפשרות לראות בזמן אמת ולהקליט, מצלמות המגיעות עם מיקרופון המאפשר לשמוע את המתרחש. בחירת מצלמות אבטחה יש לעשות בהתאם לצרכים שלכם. עליכם להגדיר מהי מטרת הצילום לראות את המתרחש או גם לשמוע, האם האדם שאותו אתם מקליטים יודע על המצלמה או שאתם צריכים לשים מצלמה נסתרת. האם אתם רוצים לחבר את המצלמות למחשב או למכשיר המקליט את המתרחש, כמה מצלמות אתם זקוקים וכדומה.

ההתקנה כוללת העברת כבל חשמל וכבל שידור מהמחשב או מהממיר ישירות לכל מצלמה. חשוב לשים לב כי מצלמות האבטחה איכותיות. ישנן מצלמות אבטחה אלחוטיות אך יש לקחת בחשבון שהן יקרות יותר.

בחירת מערכת מצלמות במעגל סגור

בחירת מצלמות אבטחה איכותיות תשפיע על איכות השידור, והתמונות שאותן תפיקו למעקב. לכן כשבוחרים להרכיב מצלמות במעגל סגור יש לשים לב למספר פרטים. חשוב לבחור מערכת הקלטה המתחברת למערכת 25 פריים על מנת לשמור על קצב הקלטה  מהיר ולא לראות הקלטה של תמונות קופצות. למשל, אם נרצה לחבר 4 מצלמות למערכת ההקלטה נבחר בכרטיס DVR או במכשיר הקלטה. קחו בחשבום שככל שנגדיל את מספר המצלמות קצב ההקלטה יירד. ההמלצה שלנו היא לקנות מכשיר המאפשר הקצב הקלטה של 100 FPS  למצלמה.