ארון שירות פתוח 5 מדפים

מחפשים ארון שירות פתוח  לבית או לגינה? איך תדעו מהי איכות הארון ואולי אתם מעדיפים ארון שירות סגור? כל בית צריך יחידות אחסון למטבח או במרפסת, לחפצים שאנו צריכים אבל לא בשימוש יום יום, חומרי ניקוי , הצידנית של הים או כסאות הים, האוהל וערכת הקפה.

 

למגוון ארונות לבית

 

ארון שירות הוא פתרון אחסון נוח בעל כושר העמסה גדול, המתאים לחדר שירות, או חדר כביסה. ארון שירות פתוח הוא סוג של מדפים שחוסך שטח אחסון. ניתן להעמיס עליו חומרי ניקוי , למען הבטיחות למקם גבוה את חומרי הניקוי, לאחסן את הצידנית או ערכת הקפה שאנו משתמשים לעיתים רחוקות, את כיסאות הים והאוהל. היתרון שח ארון שירות פתוח הוא חוסר ההגבלה במקום, בעוד ארון סגור מגביל אותנו לשטח הפנים שלו. בארון שירות פתוח ניתן להעמיס קופסאות המכילות ציוד או להניח על המדף.

ארונות שירות מותאמים במידותיהם לסוגי החללים השונים, ניתן למצוא ארונות שרות קטנים ועד מטר וארונות שירות גדולים ומרווחים. חלק מהדגמים מיועדים לתלייה על קיר, וחלקם ניתן להעמיד.  חלק מארונות האחסון וארונות השירות ניתן להזמין רגליים ולקבל ארון מוגבה מהרצפה.

מה חשוב שיהיה בארון שירות פתוח?

ארון שירות לרוב נועד להכיל  ציוד רב ולכן חשוב לבדוק מספר נושאים לפני שבוחרים ארון שירות פתוח:

  • כושר העמסה של עד 800 ק"ג לכל הארון – האם הארון או יחידת מדפים שבחרתם יכולה להעמיס משקלים גדולים מבלי שתתמוטט יום אחד.
  • בחירת כל גובה של מדף – האם המדפים מקובעים או שניתן לבחור את הגובה הרצוי לכם. ארון שירות איכותי יאפשר לכגם לבחור כל גובה שתרצו בהתאם לצורך שלכם באותו הרגע.
  • מסגרת פלדה שחורה עמידה בפני חלודה – ממה בנוי יחידת המדפים, האם מברזל או פלסטיק קשה. חשוב לבדוק גם את היציבות שלה על הקרקע.. אנו ממליצים תמיד למצוא דרך לקבע את הארון לקיר וכך להימנע מסכנה
  • חשוב לבחור ארון שירות בעל הרכבה קלה ופשוטה, ומעבר לכך שניתן לפרק ולהרכיב גם שעוברים דירה
  • מידות חשוב לבדוק מידות ארון השירות ולראות שאכן הוא מתאים למקום שבחרתם להעמיד אותו.

השאר תשובה