איך לבחור ארון

אם אתם עומדים בפני קנייה של ארון חדש לחדר השינה שלכם, ואתם מתלבטים איזה ארון לבחור, מה חשוב שיהיה בארון ואיזה ארון יתאים לחדר שלכם, הכנו לכם מדריך עם טיפים לבחירת הארון המתאים לכם:

 

נתחיל באחת השאלות הקלאסיות:

 

ארון הזזה או ארון דלתות נפתחות?

 

במידה שתנאי החדר אינם מאפשרים ארון בעל דלתות נפתחות, אז נחסכה מכם השאלה, אבל אנשים רבים מתלבטים בשלב הראשון האם יהיה טוב יותר לקנות ארון בעל דלתות הזזה שהוא בדרך כלל יפה יותר, אלגנטי יותר ופרקטי יותר מאחר שניתן להניח לידו חפצים ורהיטים כמו שידה או כיסא.

 

 

למבחר ארונות הקליקו כאן

 

 

יחד עם זאת, ארון בעל דלתות הזזה הוא לרוב יקר יותר, ואנשים חוששים לעתים מקלקול המנגנון.

 

מידות

 

לפני רכישת הארון יש לבדוק את המידות המדוייקות שלו ביחס לחדר, וכמובן לא לשכוח לקחת בחשבון את איזור פתיחת הדלתות באם בחרתם בארון בעל דלתות נפתחות.

 

כדאי לקנות ארון רחוב בעל מדפים עמוקים שבו תוכלו לאחסן גם שמיכות ומצעים. אולי תרצו לשמור בגדים שקטנו על הילדים לילדים הקטנים יותר. במידה שמדובר בארון לילדים, קחו בחשבון שייתכן שתצטרכו את הארון עבור ילדיכם הנוספים.

 

מומלץ גם לבחור בארון שמגיע עד תקרת החדר ובכך לנצל את האחסון עד למקסימום האפשרי.

 

צבע הארון

 

צבע הוא כמובן עניין של טעם אישי, וגם תלוי בגוונים השולטים בחדר. אם החדר שלכם בהיר, ארון בעל גוונים כהים ימשוך את תשומת הלב וישבור את הבהירות, בעוד ארון בהיר ייבלע בגוון הכללי. אם החדר שלכם צבעוני, תוכלו לבחור בארון צבעוני שיתאים לאווירה הכללית.

 

 

למבחר ארונות הקליקו כאן

 

 

גוון כהה כמו אפור או שחור והצבע הלבן נחשבים לגוונים קלאסיים, כך שבדרך כלל, ארון בעל גוון קלאסי יתאים לכם לשנים רבות ויתאים גם במידה שתרצו לשנות את עיצוב החדר. ארון בעל גוון קלאסי ישתלב עם יותר פריטי ריהוט שונים ובעלי גוונים שונים.

 

איכות ומחיר

 

ארון עשוי מחומרים איכותיים יעלה באופן טבעי יותר מארון העשוי מחומרים פשוטים, אולם סביר שיחזיק לאורך זמן רב יותר.

 

אם אתם מתכוונים לעבור דירה בשנים הקרובות או מתכננים לעצב את דירתכם או את חדר השינה מחדש, ארון קלאסי יוכל להתאים ליותר חללים, וארון העשוי מחומרים איכותיים ישרוד טוב יותר במעברים.

 

בכל מקרה, ארון העשוי מחומרים איכותיים יחזיק שנים רבות יותר ויחסוך לכם לפרק זמן ארוך יותר את ההתעסקות עם רכישת ארון חדש והובלתו.