ארונות

ארון 6 דלתות InStyle אין סטייל

ארון פתיחה 6 דלתות על במה בעיצוב נקי ומודרני כולל 3 מגירות חיצוניות סידור הפנים כולל תלייה בשני הצדדים ומדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי. הארון עשוי שבבית בציפוי מלמין במבחר גוונים לבחירה.

ארון 4 דלתות InStyle אין סטייל

ארון פתיחה 4 דלתות על במה בעיצוב נקי ומודרני כולל 4 מגירות חיצוניות סידור הפנים כולל תלייה בשני הצדדים ומדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי.

ארון הזזה 2 דלתות

חיפוי מסגרת הארון אלומיניום, טריקות שקטות איכותיות ופס מברשת בין הדלתות למניעת חדירת אבק לארון. ​פרזול, מסגרות הדלתות והידיות עשויים אלומיניום איכותי לאריכות ימים ולמניעת נפילה ויציאת הדלתות מהמסילה.

ארון הזזה כרמל 3 דלתות זכוכית

ארון איכותי עם 5 מדפים ודלתות הזזה צבע לבן בשילוב מייפל. ידית שקועה. 5 מדפים. בניה יציבה וחזקה.

ארון הזזה 2 דלתות InStyle אין סטייל

ארון 2 דלתות הזזה עם טריקה שקטה בעיצוב נקי ומודרני ברוחב 160 ס"מ סידור הפנים כולל תלייה מדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי.

ארון 4 דלתות InStyle אין סטייל

ארון פתיחה 4 דלתות על במה בעיצוב נקי ומודרני כולל 3 מגירות חיצוניות סידור הפנים כולל תלייה ומדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי. הארון עשוי שבבית בציפוי מלמין במבחר גוונים לבחירה

ארון 10 מדפים Homax הומקס

ארון מדפים נוח ושימושי לכל מטרה רחב ומרווח אבל לא רחב מדי ולא עמוק מדי. יש בו המון מקום לכל מה שעולה בדעתכם החל מבגדים או נעליים (מומלץ ביותר!)

ארון הזזה 3 דלתות InStyle אין סטייל

ארון 3 דלתות הזזה עם טריקה שקטה בעיצוב נקי ומודרני ברוחב 180 ס"מ סידור הפנים כולל תלייה מדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי.

ארון 10 מדפים עם מראה Homax הומקס

אידאלי כארון נעליים, ארון בגדים, או כארון שירות שימושי, איכותי ויציב כולל 10 מדפים.

ארון הזזה 3 דלתות InStyle אין סטייל

ארון 3 דלתות הזזה עם טריקה שקטה בעיצוב נקי ומודרני ברוחב 240 ס"מ סידור הפנים כולל תלייה מדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי.

ארון 2 דלתות InStyle אין סטייל

ארון פתיחה 2 דלתות בעיצוב נקי ומודרני הארון נמצא על במה והוא כולל 3 מגירות חיצוניות הארון עשוי שבבית בציפוי מלמין במבחר גוונים לבחירה.

ארון 5 דלתות InStyle אין סטייל

רון פתיחה 5 דלתות על במה בעיצוב נקי ומודרני כולל 3 מגירות חיצוניות סידור הפנים כולל תלייה בשני הצדדים ומדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי.

ארון הזזה 3 דלתות InStyle אין סטייל

ארון 3 דלתות הזזה עם טריקה שקטה בעיצוב נקי ומודרני ברוחב 200 ס"מ סידור הפנים כולל תלייה מדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי.

ארון הזזה 2 דלתות כולל דלת מראה ומגירות Home Decor הום דקור

ארון הזזה 2 דלתות מבית HOME DECOR הכולל מראה קריסטלית, זוג מגירות, מדפים ומתקן תליה לארוך תא עליון גדול ורחב ופסי נוי רוחביים מאלומיניום. כולל פאנלים עבים 16 מ"מ התורמים ליציבות מבנה הארון.

ארון הזזה 3 דלתות InStyle אין סטייל

ארון 3 דלתות הזזה עם טריקה שקטה בעיצוב נקי ומודרני ברוחב 180 ס"מ סידור הפנים כולל תלייה מדפים

ארון הזזה מעוצב 225 ס"מ כולל דלת מראה ומגירות Home Decor הום דקור

ארון הזזה 3 דלתות כולל דלת מראה ומגירות כולל זוג דלתות זכוכית שחורה מחוסמת, דלת עם מראה קריסטלית, זוג מגירות, מדפים ומוטות תליה. לארון תא עליון גדול ורחב ופסי נוי רוחביים מאלומיניום. כולל פאנלים עבים 16 מ"מ, התורמים ליציבות מבנה הארון.

ארון הזזה 2 דלתות InStyle אין סטייל

ארון 2 דלתות הזזה עם טריקה שקטה בעיצוב נקי ומודרני ברוחב 120 ס"מ סידור הפנים כולל תלייה מדפים כל מרכיבי הארון עשויים מחומרים בעלי תו תקן ישראלי. פרזול, מסגרות הדלתות והידיות עשויים אלומיניום איכותי לאריכות ימים ולמניעת נפילה ויציאת הדלתות מהמסילה.

ארון הזזה 90 ס"מ כולל דלת מראה ומגירות Home Decor הום דקור

ארון הזזה 2 דלתות כולל מראה ומגירות למקסימום אחסון וסידור אופטימלי. כולל דלת עם מראה קריסטלית, זוג מגירות, מדפים ומתקן תליה עם תא עליון רחב. פאנלים עבים 16 מ"מ, התורמים ליציבות מבנה הארון.

ארון הזזה 120 ס"מ משולב מראה Homax הומקס

זה הארון שחיפשתם! ארון דלתות הזזה מעוצב ויפהפה כולל מראה למגוון שימושים. בארון יש המון מקום לכל מה שעולה בדעתכם החל מבגדים או נעליים וכלה בספרים או צעצועים.

ארון הזזה 2 דלתות InStyle אין סטייל

עם זוג טריקות שקטות מובנות. הארון עשוי שבבית בציפוי מלמין, במבחר גוונים. פרזול, מסגרות הדלתות והידיות עשויים אלומיניום איכותי לאריכות ימים ולמניעת נפילה ויציאת הדלתות מהמסילה.

ארון 4 דלתות כולל זוג מגירות Yiron יראון

ארון פרקטי המשלב מדפי אחסון מרובים, תלייה ו-2 מגירות בשני צבעים המתמזגים לכל סגנון עיצובי בביתכם. בזכות התכנון והעיצוב הייחודי של הארון, הוא מאפשר כושר אחסון גבוה לצד חומריו האיכותיים המספקים לו עמידות ואריכות ימים.

ארון 3 דלתות כולל זוג מגירות Yiron יראון

ארון פרקטי המשלב מדפי אחסון מרובים, תלייה ו-2 מגירות בשני צבעים המתמזגים לכל סגנון עיצובי בביתכם. בזכות התכנון והעיצוב הייחודי של הארון, הוא מאפשר כושר אחסון גבוה לצד חומריו האיכותיים המספקים לו עמידות ואריכות ימים.

ארון בגדים כולל מראה ומגירות Home Decor הום דקור

ארון הזזה ענק 3 דלתות כולל מראה, מגירות ודלת עם מראה קריסטלית. לארון 3 מגירות איכותיות, מדפים וזוג מוטות תליה חזית המגירות בגימור לבן מבריק, פאנלים עבים 16 מ"מ וחזיתות עשויות MDF משובח לעמידות מירבית.

ארון בגדים Homax הומקס

זה הארון שחיפשתם!! ארון בגדים נוח ושימושי – לא גדול מידי אך גם לא קטן מידי הארון מכיל מקום רחב לתלייה, מדפי אחסון ומגירות ויש בו המון מקום לכל מה שעולה בדעתכם החל מבגדים או נעליים וכלה בספרים או צעצועים...